Płytki heksagonalne w kuchni

Kochasz ekstrawagancję i chcesz, aby Twój dom był wyjątkowy? Płytka heksagonalna wykonana z szlachetnej kamionki lub fajansu zapewni ekskluzywność i nada Twojej przestrzeni mieszkalnej wspaniały, estetyczny klimat. Twoja kreatywność nie ma prawie żadnych ograniczeń. Płytki heksagonalne są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach, a także o różnych powierzchniach.

Płytki heksagonalne w kuchni – zobacz, dlaczego warto zainwestować

Większość ludzi myśli o starych wykładzinach podłogowych w kuchniach babci lub na dworcach i warsztatach z początku XX wieku, kiedy słyszą słowo „kafelki sześciokątne”. Właśnie z tego powodu płytki heksagonalne są również bardzo często uważane za staromodne i brzydkie. Ale to założenie nie jest do końca słuszne, ponieważ płytki heksagonalne ponownie wracają do łask. I nie tylko ze względu na ich wszechstronność.

Jak często można zaobserwować w wielkich starych budowlach europejskich metropolii, z sześciokątnych płytek można wyczarować szeroką gamę wzorów. Ponadto, stosując sześciokątne płytki, otrzymujesz wyjątkową wykładzinę podłogową, która wyróżnia się z tłumu i z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich. Płytki heksagonalne w kuchni stworzą wyjątkowy klimat. Sprawdź pełną ofertę na stronie: https://grupamo.pl/

Jednym z nowych trendów płytek heksagonalnych, który jest szczególnie innowacyjny, są płytki heksagonalne o wyglądzie 3D. Innowacja i nostalgia łączą się tu idealnie i powstaje coś zupełnie nowego. Dzięki wyglądowi 3D, płytki heksagonalne nad blatem dosłownie ożywają.

 

Płytka heksagonalna – poradnik przedzakupowy

Wzory płytek heksagonalnych, których można tu użyć, sięgają od graficznych po zabawne kwieciste – z których wszystkie z pewnością przyniosą pełny efekt. Szczególnie dobry efekt uzyskuje się, gdy płytki są zaprojektowane i ułożone tak inteligentnie, że wzór jednej płytki przebiega również po jej rzeczywistej krawędzi, dając wrażenie, że są to dwie nałożone na siebie powierzchnie. Jeśli następnie pobawisz się ulubionymi kolorami z tym trendem płytek heksagonalnych, wynik stanie się jeszcze bardziej innowacyjny, indywidualny i interesujący.

Płytki do kuchni – strefa nad blatem

Tak więc płytki heksagonalne w kuchni nie reprezentują starych hal dworcowych i staromodnych obiektów. Wręcz przeciwnie: pomysłowe i nowoczesne inscenizowane, niech każdy pokój lśni nowoczesnym blaskiem. Nowy trend po raz kolejny pokazuje, że to co kiedyś było modne teraz wraca do gry.

  Płytki elewacyjne zewnętrzne - twój pomysł na dom

Możesz również polubić…