Płytki heksagonalne w kuchni

Kochasz ekstrawagancję i chcesz, aby Twój dom był wyjątkowy? Płytka heksagonalna wykonana z szlachetnej kamionki lub fajansu zapewni ekskluzywność i nada Twojej przestrzeni mieszkalnej wspaniały, estetyczny klimat. Twoja kreatywność nie ma prawie żadnych ograniczeń. Płytki heksagonalne są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach, a także o różnych powierzchniach.

Płytki heksagonalne w kuchni – zobacz, dlaczego warto zainwestować

Większość ludzi myśli o starych wykładzinach podłogowych w kuchniach babci lub na dworcach i warsztatach z początku XX wieku, kiedy słyszą słowo „kafelki sześciokątne”. Właśnie z tego powodu płytki heksagonalne są również bardzo często uważane za staromodne i brzydkie. Ale to założenie nie jest do końca słuszne, ponieważ płytki heksagonalne ponownie wracają do łask. I nie tylko ze względu na ich wszechstronność.

Jak często można zaobserwować w wielkich starych budowlach europejskich metropolii, z sześciokątnych płytek można wyczarować szeroką gamę wzorów. Ponadto, stosując sześciokątne płytki, otrzymujesz wyjątkową wykładzinę podłogową, która wyróżnia się z tłumu i z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich. Płytki heksagonalne w kuchni stworzą wyjątkowy klimat. Sprawdź pełną ofertę na stronie: https://grupamo.pl/

Jednym z nowych trendów płytek heksagonalnych, który jest szczególnie innowacyjny, są płytki heksagonalne o wyglądzie 3D. Innowacja i nostalgia łączą się tu idealnie i powstaje coś zupełnie nowego. Dzięki wyglądowi 3D, płytki heksagonalne nad blatem dosłownie ożywają.

 

Płytka heksagonalna – poradnik przedzakupowy

Wzory płytek heksagonalnych, których można tu użyć, sięgają od graficznych po zabawne kwieciste – z których wszystkie z pewnością przyniosą pełny efekt. Szczególnie dobry efekt uzyskuje się, gdy płytki są zaprojektowane i ułożone tak inteligentnie, że wzór jednej płytki przebiega również po jej rzeczywistej krawędzi, dając wrażenie, że są to dwie nałożone na siebie powierzchnie. Jeśli następnie pobawisz się ulubionymi kolorami z tym trendem płytek heksagonalnych, wynik stanie się jeszcze bardziej innowacyjny, indywidualny i interesujący.

Płytki między szafkami w kuchni

Tak więc płytki heksagonalne w kuchni nie reprezentują starych hal dworcowych i staromodnych obiektów. Wręcz przeciwnie: pomysłowe i nowoczesne inscenizowane, niech każdy pokój lśni nowoczesnym blaskiem. Nowy trend po raz kolejny pokazuje, że to co kiedyś było modne teraz wraca do gry.

  Liczy się jedynie etykieta

Możesz również polubić…