Domek łóżko jako niestandardowe rozwiązanie

Pokój Twojego nastolatka ma naprawdę niewielki metraż? Powoli wyrósł już ze swoich dziecięcych mebli i przyszedł czas na nowe. Przydałoby się większe łóżko i szafa, gdyż ubrań przybywa coraz to więcej. Jednakże, zastanawiasz się jak go odpowiednio zagospodarować, by wszystko się zmieściło. Byłaś już u najlepszych stolarzy i każdy zaproponował Ci małą szafkę i niewielkie łóżko obok?

Producent Pinio to najnowocześniejszy i najbardziej kreatywny pomysłodawca z wszystkich obecnych na współczesnym rynku. W jego ofercie znajdują się ciekawe rozwiązania nie tylko dla dużych metraży, ale i małych.

Jedną z najciekawszych opcji, która zaoszczędzi sporo miejsca w pokoju, mogłaby być właśnie ta: https://www.pinio.com.pl/kolekcje/nowosc-lozko-domek-jak-marzenie/. Jest to niestandardowe łóżko domek, którego montaż jest niezwykle prosty. Jednakże, w równie szybki sposób możesz z Niego zrobić łóżko domek z szufladą, gdyż zamontowanie go na odpowiedniej wysokości umożliwia umieszczenie pod Nim pojemnej szuflady, która może posłużyć jako schowek na ubrania, kołdrę lub cokolwiek chcesz. 

Takie rozwiązanie będzie ciekawie się prezentować. Dodatkowo, zostanie Ci sporo wolnej przestrzeni, posiadając schowek i łóżko domek w jednym miejscu, zamiast łóżka z ogromną komodą, zajmująca kolejną przestrzeń. 

Czas najwyższy dobrze zagospodarować małe wnętrze i zrobić z Niego funkcjonalne miejsce relaksu i harmonii. Jest to możliwe dzięki zamontowaniu łóżko domek dla dziecka: https://www.pinio.com.pl/meble/lozko-domek-160×70/

Możesz również polubić…